"Czas jest przyjacielem znakomitego przedsiębiorstwa".

Warren Buffett

Kontakt

Cognor Spółka Akcyjna Oddział Ferrostal Łabędy w Gliwicach

44-109 Gliwice,
ul. Anny Jagiellonki 47
tel: (+48 32) 2347 600
fax: (+48 32) 2347 650
e-mail:

Zobacz mapkę dojazdu

Aktualności

 • Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych!

 • Projekt UE

  Cognor SA Oddział Ferrostal Łabędy w Gliwicach z siedzibą w Gliwicach otrzymał dofinansowanie na realizację projektu pt. „Opracowanie nowej technologii głębokiej rafinacji stali w procesie obróbki pozapiecowej i odlewania w kadzi pośredniej umożliwiające zwiększenie stopnia czystości stali”.

 • Zapytania ofertowe

  Aktualizacja z dnia 19.09.2018

 • Zmiana adresu

  Na podstawie Zarządzenia Zastępczego Nr NPII.4131.4.11.2018 Wojewody Śląskiego z dnia 16 lutego 2018 r. w sprawie zmiany nazwy ulicy, z dniem 6 marca 2018 roku została zmieniona nazwa ulicy „Generała Aleksandra Zawadzkiego”, przy której jest położony Cognor S.A Oddział Ferrostal Łabędy w Gliwicach, na ulicę „Anny Jagiellonki”.

 • Projekt UE

  Cognor Spółka Akcyjna Oddział Ferrostal Łabędy w Gliwicach otrzymał dofinansowanie na realizację projektu pt. „Opracowanie ekonomicznie i ekologicznie uzasadnionej technologii wytwarzania stali w elektrycznym piecu łukowym (EAF) w oparciu o recykling odpadów żelazonośnych (w tym zgorzeliny).”

 • Projekt UE

  Cognor Spółka Akcyjna Oddział Ferrostal Łabędy w Zawierciu otrzymał dofinansowanie na realizację projektu pt. „Innowacyjna technologia wytwarzania kształtowników nowej generacji dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego”.

 • Połączenie spółek

  Informujemy, że Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydz. XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 14 grudnia 2016 roku zarejestrował połączenie Huty Stali Jakościowych S.A. jako spółki przejmującej z Zakładem Walcowniczym PROFIL SA w Krakowie, Ferrostal Łabędy Spółka z o.o. w Gliwicach i z ZW Walcownia Bruzdowa Spółka z o.o. w Zawierciu.

 • Wynik postępowania ofertowego

  w oparciu o zapytanie ofertowe nr 1/POIR.1/2016 z dnia 04.08.2016r

 • Zapytanie ofertowe

  Zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia prac B+R celem opracowania ekonomicznie i ekologicznie uzasadnionej technologii recyklingu odpadów żelazonośnych...

Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój