"Czas jest przyjacielem znakomitego przedsiębiorstwa".

Warren Buffett

Kontakt

Cognor Spółka Akcyjna Oddział Ferrostal Łabędy w Gliwicach

44-109 Gliwice,
ul. Zawadzkiego 47
tel: (+48 32) 2347 600
fax: (+48 32) 2347 650
e-mail:

Zobacz mapkę dojazdu

Dział handlowy

Dyrektor Handlowy

Adam Groticki

tel. (+48) 32 2347 620

fax. (+48) 32 2347 650

e-mail: agroticki@ferrostal.com.pl

 

Biuro handlowe Gliwice

ul. Zawadzkiego 47, 44-109 Gliwice

fax. +48 32 234 74 36

 

 

 

Kierownik Biura Handlowego

Łukasz Kozieł

tel. (+48) 510 225 646

tel. kom. (+48) 508 032 527

email: lkoziel@ferrostal.com.pl

Manager ds. Sprzedaży Strategicznej

Agnieszka Dąbrowska

tel. (+48) 510 225 646

tel. kom. (+48) 508 032 528

email: adabrowska@ferrostal.com.pl

 

 

Manager ds. Sprzedaży Strategicznej

kęsów i eksportu

Edyta Otfinowska

tel. kom.(+48) 508 032 649

email: eotfinowska@ferrostal.com.pl

Ekonomista działu handlowego

Ewelina Białończyk

tel. (+48) 510 225 646

tel. kom. (+48) 510 225 674

email: ebialonczyk@ferrostal.com.pl

 

 

Biuro handlowe Kraków

ul. Ujastek 1, 31-752 Kraków

fax. + 48 12 680 41 40 / +48 12 680 24 31


 

 

Manager ds. Sprzedaży Strategicznej

Edyta Fekner

tel. (+48) 12 680 24 31

tel. kom. (+48) 510 225 613

email: efekner@ferrostal.com.pl

Manager ds. Kluczowych klientów

Piotr Kotwica

tel. (+48) 12 680 24 32

tel. kom. (+48) 510 223 539

email: pkotwica@ferrostal.com.pl

 

 

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Izabela Cisowska

tel. (+48) 12 680 24 33

tel. kom. (+48) 510 225 615

email: icisowska@ferrostal.com.pl

Specjalista ds. obsługi sprzedaży zagranicznej

Anna Kastelik

tel. (+48) 12 680 24 33

tel. kom. (+48) 510 225 669

email: akastelik@ferrostal.com.pl

 

 

Specjalista ds. obsługi sprzedaży

Anna Bracisiewicz

tel. kom. (+48) 510 225 637

email: abracisiewicz@ferrostal.com.pl

Specjalista ds. obsługi sprzedaży

Anna Knapik

tel. kom. (+48) 510 223 262

email: aknapik@ferrostal.com.pl

 

 

Handlowcy mobilni

 

 

 

Manager ds. Kluczowych Klientów

Zofia Ziaja

tel. kom. (+48) 508 032 696

email: zziaja@ferrostal.com.pl

Manager ds. Kluczowych Klientów

Rafał Szczygłowski

tel. kom. (+48) 510 223 353

email: rszczyglowski@ferrostal.com.pl

 

 

Specjalista handlowiec

Leszek Bielecki

tel. kom. (+48) 510 223 638

email: lbielecki@ferrostal.com.pl

Specjalista handlowiec

Arkadiusz Czapulak

tel. kom. (+48) 510 223 637

email: aczapulak@ferrostal.com.pl

 

 

Specjalista ds. postępowań przetargowych

Grzegorz Gunia

tel. kom. (+48) 510 223 623

email: ggunia@ferrostal.com.pl

Specjalista ds. obsługi sprzedaży krajowej

Katarzyna Drążkiewicz

tel. kom. (+48) 510 223 632

email: kdrazkiewicz@ferrostal.com.pl